Pamiątki Chrztu Świętego

Pamiątki Chrztu Świętego

Prezenty i upominki srebrne z okazji chrztu Świętego. Niezapomnianą pamiątki na całe życie. Smoczki i łyżeczki przypominają o pierwszych chwilach życia dziecka.

Aktywne filtry

 • Medalik srebrny MM113-20

  Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Niepokalanej jest wykonany ze srebra próby 925, co nadaje mu elegancki i lśniący wygląd. Ma kształt prostokąta o proporcjach, które pozwalają na wyraźne przedstawienie wizerunku Matki Boskiej. Na awersie medalika znajduje się wizerunek Matki Boskiej Niepokalanej. Maryja jest przedstawiona w pełnej postaci w pozycji stojącej  z uniesionymi rękami w geście modlitewnym.

 • Medalik srebrny MM112-20

  Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Niepokalanej jest wykonany ze srebra próby 925, co nadaje mu elegancki i lśniący wygląd. Ma kształt owalu o proporcjach, które pozwalają na wyraźne przedstawienie wizerunku Matki Boskiej. Na awersie medalika znajduje się wizerunek Matki Boskiej Niepokalanej. Maryja jest przedstawiona w pełnej postaci,  w pozycji stojącej z uniesionymi rękami w geście modlitewnym.

 • Medalik srebrny AT663-51

  Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej z Dzieciątkiem jest wykonany ze srebra próby 925, co nadaje mu elegancki i lśniący wygląd. Medalik delikatnie satynowany. Ozdobny kształt pozwala na wyraźne przedstawienie wizerunku Matki Boskiej.

 • Medalik srebrny MM16-20

  Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Niepokalanej jest wykonany ze srebra próby 925, co nadaje mu elegancki i lśniący wygląd. Ma kształt serca o proporcjach, które pozwalają na wyraźne przedstawienie wizerunku Matki Boskiej. Na awersie medalika znajduje się wizerunek Matki Boskiej Niepokalanej. Maryja jest przedstawiona w pełnej postaci w pozycji stojącej z uniesionymi rękami w geście modlitewnym.

 • Medalik srebrny MM39-20

  Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej jest wykonany ze srebra próby 925, co nadaje mu elegancki i lśniący wygląd. Ma kształt serca z promieniami o proporcjach, które pozwalają na wyraźne przedstawienie wizerunku Matki Boskiej.

 • Zawieszka srebrna z...

  Zawieszka srebrna Aniołek zdobiona cyrkoniami. Biżuteria wykonana z rodowanego srebra próby 925.