KARE – hurtownia biżuterii srebrnej obecna jest na polskim rynku jubilerskim już od 1992 roku. Długoletnie doświadczenie pozwoliło na osiągnięcie wiodącej pozycji wśród krajowych dystrybutorów biżuterii srebrnej.

Wysoka jakość naszych wyrobów, różnorodność wzornictwa, a także doskonała umiejętność odpowiadania na oczekiwania naszych klientów sprawiły, że zyskaliśmy zadowolenie i zaufanie wieluset handlowców detalicznych zarówno w Polsce, jak i za granicą. W doborze asortymentu staramy się łączyć tradycję jubilerską z nowoczesnymi trendami, co czyni naszą biżuterię tak wyjątkową. Proponujemy naszym Klientom najwyższej jakości dodatki srebrne, które świetnie wpisują się w obowiązujące trendy mody oraz zdobywają serca klientów w całej Polsce. W ofercie hurtowni znajdziecie popularne w ostatnim czasie celebrytki, naszyjniki, bransoletki, kolczyki, wisiorki, komplety biżuterii srebrnej, biżuterii dziecięcej takiej jak kolczyki, bransoletki oraz zawieszki. W Państwa salonie jubilerskim nie może również zabraknąć cenionych przez klientów klasycznych oraz nowoczesnych splotów łańcuszków, takich jak: pancerka, figaro, rada, gucci, rolo, rombo podwójne, ankier, kuleczki, splot skręcany, linka, kostka, bismark, taśmy i inne.

W swojej ofercie posiadamy wszystko, co pozwoli Państwu stworzyć kompleksową i wyjątkową ofertę – szeroki wybór łańcuszków srebrnych, biżuterię damską, męską oraz dewocjonalia srebrne.