KARE – hurtownia biżuterii srebrnej obecna jest na polskim rynku jubilerskim już od 1992 roku. 25-letnie doświadczenie pozwoliło na osiągnięcie wiodącej pozycji wśród krajowych dystrybutorów biżuterii srebrnej.

Wysoka jakość naszych wyrobów, różnorodność wzornictwa, a także doskonała umiejętność odpowiadania na oczekiwania naszych klientów sprawiły, że zyskaliśmy zadowolenie i zaufanie wieluset handlowców detalicznych zarówno w Polsce, jak i za granicą. W doborze asortymentu staramy się łączyć tradycję jubilerską z nowoczesnymi trendami, co czyni naszą biżuterię tak wyjątkową. Proponujemy naszym Klientom najwyższej jakości dodatki srebrne, które świetnie wpisują się w obowiązujące trendy mody oraz zdobywają serca klientów w całej Polsce. W ofercie hurtowni znajdziecie popularne w ostatnim czasie celebrytki, naszyjniki, bransoletki, kolczyki, wisiorki, komplety biżuterii srebrnej, biżuterii dziecięcej takiej jak kolczyki, bransoletki oraz zawieszki. W Państwa salonie jubilerskim nie może również zabraknąć cenionych przez klientów klasycznych oraz nowoczesnych splotów łańcuszków, takich jak: pancerka, figaro, rada, gucci, rolo, rombo podwójne, ankier, kuleczki, splot skręcany, linka, kostka, bismark, taśmy i inne.

W swojej ofercie posiadamy wszystko, co pozwoli Państwu stworzyć kompleksową i wyjątkową ofertę – szeroki wybór łańcuszków srebrnych, biżuterię damską, męską oraz dewocjonalia srebrne.