Dewocjonalia srebrne

Krzyże, wizerunki Matki Boskiej czy podobizny świętych dla wielu osób są najważniejszym symbolem. Ich noszenie przy sercu to nie tylko obowiązek, lecz także pewien głęboki gest, dzięki któremu w pewien sposób określają swoją tożsamość. Większość katolików nie rozstaje się ze swoim medalikiem, dlatego tak ważne jest, by był wygodny i trwały. kare.pl posiada bogatą ofertę dewocjonaliów srebrnych, w tym szeroki wybór krzyżyków i medalików srebrnych, wykonanych z gładkiego lub oksydowanego srebra, różańce srebrne klasyczne, "dziesiątki" lub "na palec". Ofertę uzupełniają artykuły okolicznościowe - srebrne ryngrafy oraz smoczki i łyżeczki srebrne. Piękne medaliki i krzyże Hurtownia biżuterii kare.pl posiada bogatą ofertę dewocjonaliów srebrnych. Oferujemy szeroki wybór krzyżyków i medalików, wykonanych z gładkiego, pozłacanego lub oksydowanego srebra. Proponujemy różne wielkości i rozmaite modele – od klasycznych, pięknie zdobionych, po skromne, minimalistyczne i nowoczesne. Ciekawą propozycją są również krzyżyki ażurowe lub zdobione cyrkoniami i innymi kamieniami. W ofercie znajdziecie Państwo także różańce srebrne klasyczne, dziesiątki lub na palec oraz breloczki do kluczy z podobizną świętych. Ofertę uzupełniają artykuły okolicznościowe – srebrne ryngrafy oraz smoczki i łyżeczki srebrne, które stanowią podarunek dla chrzczonego dziecka. Do krzyżyków i medalików z pewnością dobierzecie Państwo łańcuszki srebrne z oferty naszej hurtowni jubilerskiej.

Aktywne filtry

 • Medalik srebrny MM113-20

  Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Niepokalanej jest wykonany ze srebra próby 925, co nadaje mu elegancki i lśniący wygląd. Ma kształt prostokąta o proporcjach, które pozwalają na wyraźne przedstawienie wizerunku Matki Boskiej. Na awersie medalika znajduje się wizerunek Matki Boskiej Niepokalanej. Maryja jest przedstawiona w pełnej postaci w pozycji stojącej  z uniesionymi rękami w geście modlitewnym.

 • Medalik srebrny MM112-20

  Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Niepokalanej jest wykonany ze srebra próby 925, co nadaje mu elegancki i lśniący wygląd. Ma kształt owalu o proporcjach, które pozwalają na wyraźne przedstawienie wizerunku Matki Boskiej. Na awersie medalika znajduje się wizerunek Matki Boskiej Niepokalanej. Maryja jest przedstawiona w pełnej postaci,  w pozycji stojącej z uniesionymi rękami w geście modlitewnym.

 • Medalik srebrny AT663-51

  Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej z Dzieciątkiem jest wykonany ze srebra próby 925, co nadaje mu elegancki i lśniący wygląd. Medalik delikatnie satynowany. Ozdobny kształt pozwala na wyraźne przedstawienie wizerunku Matki Boskiej.

 • Medalik srebrny MM16-20

  Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Niepokalanej jest wykonany ze srebra próby 925, co nadaje mu elegancki i lśniący wygląd. Ma kształt serca o proporcjach, które pozwalają na wyraźne przedstawienie wizerunku Matki Boskiej. Na awersie medalika znajduje się wizerunek Matki Boskiej Niepokalanej. Maryja jest przedstawiona w pełnej postaci w pozycji stojącej z uniesionymi rękami w geście modlitewnym.

 • Medalik srebrny MM18-20

  Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Niepokalanej jest wykonany ze srebra próby 925, co nadaje mu elegancki i lśniący wygląd. Ma kształt kwiatuszka o proporcjach, które pozwalają na wyraźne przedstawienie wizerunku Matki Boskiej. Na awersie medalika znajduje się wizerunek Matki Boskiej Niepokalanej. Maryja jest przedstawiona w pełnej postaci w pozycji stojącej z uniesionymi rękami w geście modlitewnym.

 • Medalik srebrny MM14-20

  Matka Boska Niepokalana,  Cudowny Medalik  - medalik dwustronny wykonany ze srebra próby 925

  • wysokość (mm): 19

  • wysokość wraz z uszkiem (mm): 26

  • szerokość (mm): 13

  Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Niepokalanej jest wykonany ze srebra próby 925, co nadaje mu elegancki i lśniący wygląd. Ma kształt owalny o proporcjach, które pozwalają na wyraźne przedstawienie wizerunku Matki Boskiej. Na awersie medalika znajduje się wizerunek Matki Boskiej Niepokalanej oraz modlitwa. Maryja jest przedstawiona w pełnej postaci w pozycji stojącej z uniesionymi rękami w geście modlitewnym.

 • Medalik srebrny MM39-20

  Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej jest wykonany ze srebra próby 925, co nadaje mu elegancki i lśniący wygląd. Ma kształt serca z promieniami o proporcjach, które pozwalają na wyraźne przedstawienie wizerunku Matki Boskiej.

 • Medalik srebrny MM310-20

  Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej jest wykonany ze srebra próby 925, co nadaje mu elegancki i lśniący wygląd. Ma kształt owalny o proporcjach, które pozwalają na wyraźne przedstawienie wizerunku Matki Boskiej.

 • Medalik srebrny MM73-20

  Święty Benedykt medalik dwustronny wykonany ze srebra próby 925 - DUŻY

  • wysokość (mm): 22

  • wysokość wraz z uszkiem (mm): 31

  • szerokość (mm): 19

  Medalik z wizerunkiem Świętego Benedykta jest wykonany ze srebra próby 925, co nadaje mu elegancki i lśniący wygląd. Ma kształt okrągły o proporcjach, które pozwalają na wyraźne przedstawienie wizerunku.

 • Medalik srebrny MM37-20

  Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej jest wykonany ze srebra próby 925, co nadaje mu elegancki i lśniący wygląd. Ma okrągły kształt o proporcjach, które pozwalają na wyraźne przedstawienie wizerunku Matki Boskiej.

 • Medalik srebrny MM19-20

  Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Niepokalanej jest wykonany ze srebra próby 925, co nadaje mu elegancki i lśniący wygląd. Ma kształt prostokąta o proporcjach, które pozwalają na wyraźne przedstawienie wizerunku Matki Boskiej. Na awersie medalika znajduje się wizerunek Matki Boskiej Niepokalanej. Maryja jest przedstawiona w pełnej postaci w pozycji stojącej z uniesionymi rękami w geście modlitewnym.

 • Medalik srebrny MM312-20
  • Obecnie brak na stanie

  Medalik srebrny MM312-20

  Srebrny medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej. Medalik jest wykonany ze srebra próby 925, co nadaje mu połyskujący i elegancki wygląd. Ma prostokątną formę, która wygodnie i elegancko będzie prezentować się na łańcuszku.